Educhos Şirketler Grubu

Educhos Şirketler Grubu; özel olarak geliştirdiği eğitim ve projeler ile turizm, bankacılık, sigortacılık, otomotiv, sağlık, perakende ve hızlı tüketim ürünleri gibi son kullanıcıya dokunan tüm sektörler için yönetim becerileri ve kişisel gelişim alanlarına  yönelik eğitim programları sunmakta ;

 • GEA ( Guest Experience for All) ( Herkes için Misafir Deneyimi) tasarımı ile;
  Müşteri konumundaki son kullanıcılarına ‘’misafir’’ özeninde hizmet üretebilmeleri için, iş dünyasının yüz yüze ilişkilerinde ‘’turizm ağırlaması’’ özeni ile geliştirme / dönüştürme eğitimleri tasarlar.
 • UBUNTU tasarımı ile;
  Dişlileri birbiri ile en uyumlu çalışan sektör olan  ‘’otelcilik’’ özeni ile Afrika’nın kadim felsefesini buluşturan, etkin ve sarsıcı bir kurumsal  ‘’ekip’’ çalışması ve takımdaşlık hedefler.
 • PATIENCE tasarımı ile;
  En kısıtlı kaynağımız ‘’zaman’’ ın üzerimizde yarattığı tolerans eksikliğini gidermeyi ve kurumsal sabrı geliştirmeyı planlarken; kurumu oluşturan bireylerin ‘’sabır’’ yetkinliklerini tartışır.
 • The SCENE tasarımı ile;
  Kurumsal duruşun ne olursa olsun, o kurumu oluşturan bireylerin imajını da barındıran bütünsel bir etiket çalışması olduğu gerçeğinin detaylarını çalışır.
 • The LAUGH tasarımı ile;
  Kurumsal takımı oluşturan bireylerin, bireysel sınırlarını ölçerek; takıma olan katkılarını ve motivasyonlarını arttırır.